Sveiciens no saldumu fejas

Zīmola "Daba rada" pasaka aizsākās 2015. gadā, kad ar mazo meitiņu dienas bija garas un gribējās sevi kaut kā vēl piepildīt. Šis stāsts nav bijis viegls - ar ieguldītu smagu darbu, nepārvaramiem dabas izaicinājumiem, eksperimentiem... tūkstošiem eksperimentu, bezspēku! Taču vienmēr esmu modri pārvarējusi grūtības, galvenokārt, neprātīgi izaicinājusi sevi, līdz nonācu pie skaistajām karamelēm. 

Nu dien, laumiņas, princeses un rūķi čakli strādā "Daba rada" mājražošanas uzņēmumā - esmu neizsakāmi pateicīga par līdzcilvēku atbalstu manās likstās un panākumos! Man ir vislabākā ģimene, klienti un sadarbības partneri! 

Ikvienam vēlu darīt darbu, kuru mīl no visas sirds, jo tad nemaz nav jāstrādā! 

Svinēsim dzīvi kopā! 

Ar saldiem sveicieniem, Agnese Milberga

Foto: Anda Upmale, žurnāls "Pie Galda"Svētku karameles

"Daba rada " karameles ir dabas iedvesmotas cukura ledenes, kuras neaizmirst un iepriecina ik vienu. Šos mazos mākslas darbus gatavojam kopš 2017. gada. Karamelēs lielākoties izmantojam pašu bioloģiskā saimniecībā ievāktus augus un ogas, taču pēc klientu pieprasījuma tās iespējams arī apdrukāt un personalizēt. Lielāko daļu saražoto karameļu jaunlaulāto dāvina saviem kāzu viesiem kā pateicības dāvaniņu, taču populāras tās ir arī bērnu jubilejās, kooperatīvajos pasākumos, suvenīru veikalos gan Latvijā, gan Eiropā, gan tālajā Amerikā. Katru gadu tās prezentējam kāzu izstādēs -  BalticWedding expo, Wedexpo Day4you, Riga Wedding Expo, kā arī prestižajā izstādē RIGA FOOD.  Karameles uzspīdējušas arī Radījumā Tête-à-Tête un Veiksmīgs uzņēmējs Latvijā.  Esam manīti arī žurnālā PRECOS, Pie Galda, IEVA, Dienas Bizness, dažādos blogos u.c. 

 Ļoti mīlam tikties klātienē Kalnciema kvartāla tirdziņā, Lielajā Brīvdabas muzeja gadatirgū un daudzos citos. 

Ikdienā atradīsi karameles Latvijas pilsētu skaistākajos veikaliņos - to adreses meklē mūsu sociālajos tīklos.