KĀZU LAIKS
MAIJS - SEPTEMBRIS

Laulības ir viens no cilvēka dzīves neaizmirstamākajiem notikumiem. Tāpat kā visus citus skaistākos dzīves brīžus šo dienu vēlamies dalīt kopā ar sirdij tuvākajiem cilvēkiem. Taču kāzu diena būs notikumiem un emocijām pārpildīts ceļojums kurā visdrīzāk tā arī nesanāks aprunāties ar katru viesi. 

Aplieciniet viesiem savu pateicību un veltiet uzmanību ar nelielu  dāvaniņu! 

"Daba rada" svētku karameles ir fantastikas, ēdamas dabas glezniņas, kuras iespējams pieskaņot greznajiem kāzu galdiem, turklāt tās iespējams sagatavot kā galda kartes Jūsu viesu ērtībām. 

Kā pasūtīt karameles?

Lai iepriekš vienotos par vizuālo izskatu un precīzu saņemšanas laiku, vēlams sazināties iepriekš. Rakstiet kāzu datumu, aptuveno skaitu, kādas svētku krāsas, toņus, noskaņu plānojat savā īpašajā dienā un atsūtīsim pieejamos varantus. Sadaļā kontakti iespējams sazināties epastā, kā arī droši var rakstīt sociālajos tīklos. 

 Spied šeit, lai rakstītu ziņu "messenger"

Kad pasūtīt karameles?

Vienmēr prieks izpalīdzēt pēdējā mirklī, bet ieteicams karameles kāzam pieteikt 2 mēnešus pirms svētku dienas, lai rezervētu Jums nepieciešamos  augus, izrunātu dizaina un saņemšanas detaļas.

Kad saņemt karameles?

Karameļu derīgums ir 2 - 12 mēnešus, ņemot vērā uzglabāšanas apstākļus. Lai par to nebūtu jāuztraucas, saņemšanu vēlams ieplānot ne ātrāk kā 2 nedeļas pirms svētku dienas, jo vasarā karstā gaisa, mitruma ietekmē tās var deformities.

Kādas saņemšanas iespējas?

Iepriekš saskaņojot var saņemt Rīgā (Torņkalnā), Salaspilī vai sūtīt ar pakomātu (Omniva, DPD) cena no 3 EUR, ārpus Latvijas UPS Express 2 darba dienu piegāde uz jebkuru valsti cena no 30 EUR.

Cik maksā karameles?

Vienas karameles cena ir 1,50 EUR/gab

+ galda karte (skatīt lapas apakšpusē).

No kā gatavo karameli? Kāds ir izmērs?

Karamele pamatā sastāv no cukura un glikozes sīrupa, ja nepieciešams no cukura aizvietotāja – izomalta. “Daba rada”  nepievieno mākslīgas garšas. Karamele ir salda, taču, pievienojot īpaši kaltētas ogas, tās atgādina vasaras saulainākās dienas.    Karameles ir ap 25 g, izmērs aptuveni 5 x 18 cm


Kādi ir karameļu dizaini?


Iespējamo variantu ir bezgalīgi daudz, jo pildījumu kombinācijas iespējams savienot. Vispopulārākās un neparastākās ir dabīgo ziedu karameles, kurās tiek iestrādāti lielākoties mūsu pašu audzēti un ievākti ēdamie augi. Ābeļziedi, peonijas, jasmīni, rudzupuķes, kļavu ziedi, margrietiņas un daudz, daudz citu.  Ziedi karamelēm tiek īpaši uzglabāti, tāpēc tos iespējams izmantot arī ziemā.

Visgaršīgākās ir ogu karameles. Saldais karameles pamats un ogas rada patīkamu saldskābu bērnības garšu.

Karameles pildījumu ir iespējams personalizēt – izdrukājot attēlu, tekstus, Jūsu originālākās idejas. Ēdamā apdruka tiek veikta uz rīsu papīra ar pārtikas krāsvielām, fonā var pievienot ogas, cukura pērlītes, gliterus, ziedlapiņas. Dizainu veidojam kopā pēc Jūsu vēlmēm.

Piedāvājam klasiskas formas - aplis, sirsniņa vai šūna .  

VAIRĀK ATTĒLU ŠEIT


Pieejamas vairāk kā 50 toņu lentītes

Galda kartes


Neatņemama sastāvdaļa kāzās ir mielasts. Lai viesiem neradītu apjukumu un neērtības ir burvīgi, ja jaunais pāris ir padomājis par plānu, kur katram sēdēt. Piedāvājam pie karameles piesiet kartiņu ar viesa vārdu vai pateicības frāzi. Cena no 0,40 EUR/gab. atkarībā no dizaina.  

Viesu sarakstu vēlams iesniegt 3 nedēļas pirms kāzām. Pēc mūsu 5 gadu pieredzes iesakām ņemt vērā: 

 - pārlasiet vārdus vismaz divas reizes, trešo reizi, lai pārlasa vēl kāds;

- pasūtiet kādu lieku, tukšu kartiņu, jo bieži vien piesakās neparedzēti viesi.                   Spied šeit, lai apskatītu kartiņu paraugus

Kartiņas gatavojam sadarbībā ar Loop crafts.